Op zaterdag 20 december zorgt de Veluwse Kerstmarkt in het centrum van Ermelo voor de nodige sfeer. Tussen 10:00 en 17:00 uur is iedereen van harte welkom in de Stationsstraat om te genieten van de vele diverse kramen, feestelijke muziek en de geur van versgebakken lekkernijen en chocolademelk.
Het hele dorp zal sfeervol verlicht zijn en op diverse pleinen staan de prachtig verlichte ornamenten. In het donker zijn deze ornamenten op z’n mooist.Naast alle Kerst- en winter gerelateerde producten, staan er ook commerciële kramen met allerhande artikelen
Tijdens de Veluwse Kerstmarkt zal er veel te zien en te doen zijn in het dorp. Vanaf 12.00 – 16.00 uur loopt er een kerstman op stelten door het dorp. De Zingende Kerstman is van 13.00 – 16.00 uur in het voetgangersgebied optreden met zijn leuke act. Vanaf 13.30 uur loopt er een gezellig dweilorkest door de Stationsstraat om de kerstsfeer in het dorp te verhogen.
Vanaf 14.00 zijn de Midwinter Hoornblazers aanwezig op het Pauwenplein en dansen de dansgroepen van Sparta op het Raadhuisplein. Ook voor de kinderen zijn er diverse leuke activiteiten.
Het gehele programma staat op www.ermelobuitenleven.nl/kerstmarkt
Tussen 11.00 en 17.00 uur kun je bij Kunstgalerie STeK een mooie foto laten maken met behulp van een groen scherm. Hierdoor is het mogelijk om je eigen achtergrond voor de feestdagen te kiezen.
De Kerstmarkt vindt plaats in het voetgangersgebied van de Stationsstraat. Er is genoeg te eten en natuurlijk ontbreekt de glühwein ook niet. Het is bovenal ook een mooie gelegenheid voor de aanschaf van kerstcadeautjes en het proeven van de sfeer rond de Kerstdagen. De horeca en de winkeliers ontvangen je graag! Jij komt toch ook naar het dorp op 20 december?
