De boswachters van Geldersch Landschap & Kasteelen organiseren op zondag 15 maart 2026 een lentewandeling op landgoed Staverden.
Bosanemoon, maarts viooltje en speenkruid, dat zijn wel de bekendste soorten, maar er bloeit hier nog veel meer. Vossen en eekhoorns hebben net jongen, bij de edelherten duurt het nog maar een paar weken. Iedereen krijgt de lentekriebels. De boswachter vertelt wat er in deze tijd in het bos gebeurt en waarom we juist nu voorzichtig moeten zijn om de dieren in de kraamtijd niet te verstoren. Maar van de natuur genieten kan natuurlijk wel. Vooraf online reserveren is noodzakelijk.In het voorjaar, als het nieuwe blad nog niet aan de bomen zit, profiteren de voorjaarsbloeiers van het licht
Tijd: start om 14.00 uur.
Duur: ca. 2 uur.
Deelname: 6,00 euro p.p., kinderen 4 t/m 12 jaar 3,00 euro p.p., donateurs 3,00 euro p.p., kinderen 4 t/m 12 jaar van donateurs 1,50 euro p.p. op vertoon van een geldige GLK donateurspas.
Meer informatie en online reserveren: www.glk.nl/excursies
Foto Michiel Molenaar