DVS’33 organiseert 2e Veiling Dinnershow op 8 mei

Na een succesvolle editie in 2025, organiseert DVS’33 op 8 mei 2026 – in samenwerking met ‘Veiling op je Club’- de tweede Veiling Dinner Show, opnieuw bij Restaurant Bon Appetit van de Inclusief Groep.

Niemand minder dan cabaretier Peter Heerschop opent de avond en ook zangeres Nikki Born zal een spetterend optreden verzorgen

Gedurende de avond wordt er een heerlijk diner verzorgd waarbij ook de drankjes zijn inbegrepen.

Tijdens de avond worden er honderdvijftig items geveild en verloot. Dit items lopen van kleine koopjes tot grote reizen. Hierbij kunt u denken aan vakanties, voetbalreizen, dagjes uit, autowasbeurten, kledingcheques, gesigneerde shirts, borrels, scooters, kunstwerken en ga zo maar door. De opbrengst van de veiling komt ten goede aan DVS en aan Support Casper. Zij doen baanbrekend onderzoek naar alvleesklierkanker. We dragen de stichting al langer een warm hart toe, omdat deze ziekte ook onze naasten heeft getroffen.

DVS dankt de gulle gevers van de veiling items, de donateurs en de adverteerders die dit evenement mogelijk maken. Er zijn nog plaatsen beschikbaar om deze geheel verzorgde avond bij te wonden en eventueel een leuk item op de kop te tikken. Voor €133,- reserveert u een stoel via [email protected].

Meer informatie: www.dvs33.nl/veiling

Support Casper veiling DVS 33 Ermelo