
Laatste weken pensioen leegverkoop bij Beddenspecialist den Herder
Vanaf 13 mei 2025 ontvangt u 50% korting, vanaf dinsdag 20 mei ontvangt u 60% en vanaf dinsdag 27 mei 70%.

Nieuwsflits iQOUNT Adviseurs en Accountants: Gebruikelijk loon bij psychische klachten
Een BV heeft een omzet van ruim € 43.000. De DGA geeft geen loon aan. De resultaten waren volgens haar te mager, ze deed eigenlijk nauwelijks iets en had bovendien psychische klachten. De Belastingdienst corrigeert het loon naar € 20.000. Partijen treffen elkaar bij de belastingrechter. Wat zegt die?

Nieuwsflits iQOUNT Adviseurs en Accountants - Mantelzorgster wordt geregistreerd partner: vrijstelling erfbelasting?
Een 49-jarige vrouw is mantelzorgster van een kinderloze 83-jarige man. Ze zijn een geregistreerd partnerschap aangegaan. Hij overlijdt ruim twee maanden later. Na zijn overlijden ontvangt zij een navorderingsaanslag erfbelasting van bijna € 260.000.

Weekendhulp gezocht bij Niels Autowas in Harderwijk
Ben jij vriendelijk en help je graag mensen aan een schone auto?

Vaderdag bij Kok Experience en CinemaxX
Kok Experience en bioscoop Kok CinemaxX Harderwijk en Lelystad is op Vaderdag (zondag 15 juni) geopend.

Niels Rekveld versterkt JobTrans als senior recruitment consultant
Sinds dit jaar is Niels Rekveld onderdeel van het JobTrans-team. Met 18 jaar ervaring als vrachtwagenchauffeur en drie jaar als recruiter, brengt hij waardevolle praktijkkennis mee in zijn rol als recruitment consultant. Zijn missie? Kandidaten begeleiden naar de juiste plek in de transport- en logistieke sector.

Nieuwsflits iQOUNT Adviseurs en Accountants: Thuiswerken als grensarbeider
Het belastingverdrag tussen Nederland en Duitsland wordt gewijzigd zodat grenswerkers jaarlijks maximaal 34 dagen kunnen thuiswerken zonder dat zij over hun inkomen belasting hoeven te betalen in beide landen. Het is een eerste stap om de mogelijkheden voor grenswerkers om thuis te werken te verbeteren.