Synchroonzwemmers leveren mooie prestaties op de derde minibeatwedstrijd in Zwolle
Afgelopen zaterdag 24 januari nam zwemvereniging ZEW Ermelo met acht jonge synchroonzwemmers deel aan de derde minibeatwedstrijd van dit seizoen. De wedstrijd is bedoeld voor synchroonzwemmers tot 12 jaar. De deelneemsters kwamen uit Ermelo, Putten en Harderwijk.
Zo vader, zo zoon! Rookie kampioen Sem Schoolderman pakt in eerste seizoen NXT twee bekers, vader en Rally-rijder Ronald moet tijd verdelen
Sem Schoolderman is zaterdag gehuldigd voor zijn kampioenschap in NXT GP Dutch Open. De 11-jarige karter uit Ermelo mocht twee bekers ophalen: in de Cadet 160cc-klasse eindigde hij op de derde plaats algemeen en was hij de beste Rookie. “Heel cool om op het podium te staan, ik heb er echt voor moeten strijden.”
Unitas verlengt contract hoofdtrainer Erik van Brenk
Door Marco Jansen - De technische commissie van Unitas is tevreden met de ontwikkeling van de selectie en de rol van de trainers. Het contract met hoofdtrainer Erik van Brenk wordt verlengd met één seizoen. Ook assistent-coach Jelmer van der Beek gaat nog een jaar door.
Hierden na rust onderuit in derby tegen Nunspeet
Door Marco Jansen - In de altijd levendige derby tegen Nunspeet bracht Hierden na rust te weinig om de thuisploeg van de winst te houden. Nunspeet leverde meer intensiteit en Hierden werd op felheid afgetroefd. Ondanks een redelijke eerste helft werd het 4-1.
DVS’33 Ermelo boekt comfortabele overwinning bij HSC’21
Het klonk voor DVS’33 Ermelo op bezoek bij HSC’21 met 0-2 als een comfortabele overwinning. Dat was het ook qua veldspel, waar de thuisclub uit de schaarse omschakelmoment op succes hoopte.
Dindoa verliest uitwedstrijd bij efficiënt Oost-Arnhem
Na een knappe thuiszege van vorige week op de koploper stond voor Dindoa ditmaal een lastige uitwedstrijd op het programma. De ploeg ging op bezoek bij Oost-Arnhem, dat de afgelopen speelrondes in vorm was en steeds meer punten pakte. In de thuiswedstrijd in de tweede speelronde eindigde het duel tussen beide ploegen nog in een gelijkspel, maar Dindoa was gebrand om te winnen.
Dindoa is koploper Spirit de baas
Nadat het tweede de kans op aansluiting met de nummer twee Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3 in een onderlinge confrontatie liet liggen (19-23 nederlaag) was het de beurt aan het vlaggenschip.