Binnenkort in de verkoop Zeeweg te Ermelo
Op deze prachtige locatie aan de Zeeweg in Ermelo worden binnenkort 3 stijlvolle vrijstaande nieuwbouwwoningen gebouwd.
Op deze prachtige locatie aan de Zeeweg in Ermelo worden binnenkort 3 stijlvolle vrijstaande nieuwbouwwoningen gebouwd.
Vier kerst bij Kok Experience Harderwijk en Lelystad. Bekijk hieronder welke activiteiten er zijn.
Het is er aardedonker ’s avonds, een ideale locatie voor de beleving van de Nacht van de Nacht. Zaterdag 24 oktober wordt dit landelijke evenement weer gehouden, waarbij aandacht voor de duisternis centraal staat. In Ermelo werken hiervoor NMP Ermelo, KNNV, Astra Alteria, Groennetwerk, Buitenlies en Stichting Schapedrift nauw samen om diverse activiteiten bij en in de omgeving van de schaapskooi te verzorgen.
Het Dolfinarium blijft open en de zorg voor de dolfijnen gaat onverminderd door. Staatssecretaris Silvio Erkens wil de voortplanting van dolfijnen in Nederland permanent verbieden via nieuwe regelgeving. Volgens het voornemen kunnen de dolfijnen die nu in Harderwijk leven daar blijven.
Vanaf maandag 26 oktober plaatsen we bladkorven in de gemeente. Deze korven zijn bedoeld voor bladeren die van gemeentelijke bomen vallen. U kunt ze gebruiken tot half december.
Het aanbod van bestaande koopwoningen blijft groeien. In het derde kwartaal van 2026 stonden bij NVM-makelaars 39.000 woningen te koop, 24 procent meer dan een jaar eerder. Tegelijkertijd vlakt de stijging van de huizenprijzen verder af en wordt er minder vaak overboden.
Na een kwart eeuw dreigt het doek te vallen voor Theater Dialoog Ermelo. Het college van B&W heeft besloten de regie over de theaterzaal in het Huis van Ermelo vanaf 2027 bij Interactie Sport- en Cultuurbedrijf te leggen, met een jaarlijkse subsidie van € 130.009,-.
Achter al het zwemplezier bij Bosbad Putten zit een hoop techniek! Van onze wildwaterbaan tot de duurzame installaties die onze baden verwarmen en het water schoonhouden. En daar hebben we jou voor nodig!