
Vacatures JobTrans Harderwijk
17 januari 2023JobTrans Personeel en Opleiding Harderwijk is op zoek naar een accountmanager voor 32-40 uur en een recruiter voor 32-40 uur. Bekijk de vacatures hieronder.
Het is onze missie om klanten beter te laten presteren. Met een team van 40+ fanatieke en enthousiaste specialisten hebben wij voor ieder personeels- of opleidingsvraagstuk een oplossing.Lees meer
JobTrans Personeel en Opleiding Harderwijk is op zoek naar een accountmanager voor 32-40 uur en een recruiter voor 32-40 uur. Bekijk de vacatures hieronder.
Afgelopen periode heeft JobTrans vol enthousiasme bijgedragen aan het NK Veiligste chauffeur van Nederland. Tijdens dit NK hebben vrachtwagenchauffeurs uit heel het land het tegen elkaar opgenomen in zenuwslopende uitdagingen voor de titel 'Veiligste Chauffeur van Nederland'.
Recruitment, uitzendbranche, intercedent, recruiter. Allemaal woorden die je vast herkend maar die wellicht nog niet helemaal bekend voor je zijn. Graag vertellen ze van JobTrans Personeel en Opleiding je hier alles over en wie weet start jij binnenkort als hun nieuwste collega.