Het nieuws van Ermelo

Jazz en hiphop ontmoeten elkaar in een bijzonder concert

Op vrijdag 10 april staat het Huis van Ermelo in het teken van verrassende muzikale ontmoetingen. Jazz en hiphop komen samen, jong talent deelt het podium met ervaren muzikanten en bekende nummers krijgen een nieuwe gedaante. Het resultaat is een energiek programma waarin stijlen elkaar uitdagen en versterken.

Verkiezingsuitslag gemeenteraad Ermelo definitief

Burgemeester Hans van Daalen heeft de definitieve uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen in Ermelo vastgesteld. Met een opkomstpercentage van 62,40% brachten meer inwoners hun stem uit dan vier jaar geleden. Inmiddels is, onder leiding van het CDA, ook het informatieproces voor de vorming van een nieuwe coalitie van start gegaan.

Strijkkwartet met passie en contrast in Randmeerconcert

Het Animato Kwartet speelt op zaterdag 11 april in de Oude Kerk in Ermelo een programma vol expressie en contrast. De vier jonge topmusici van dit strijkkwartet staan bekend om hun gepassioneerde spel en krachtige presentatie, waarmee ze klassiek en modern repertoire nieuw leven inblazen.

DVS’33 Ermelo makkelijk langs machteloos Scherpenzeel

In speelronde 28 heeft DVS’33 Ermelo op bezoek bij Scherpenzeel niet al te veel weerstand ondervonden. De geelzwarten waren tegen de debutant uit de Gelderse Vallei na de eerste tien minuten veelal comfortabeler aan de bal ging gingen redelijk goed met de kansen om. 

Agenda

In beeld